Banyo Mobilyası/Piano

Bu zarif takıma iki farklı rengin ahengi hakim: Biri kuyruklu piyanoların vazgeçilmezi siyah lake, diğeri ise “Afrika Teak’i” olarak da bilinen Afromozya... Piano banyo mobilyası tek ölçüde ve üç parçadan oluşuyor. Üst modülde yer alan ayna ve raf, yuvarlak hatlı köşeleriyle göz dolduruyor. Aynanın geniş ölçüsü ise, kullanıcılarına aynı oranda geniş bir bakış açısı sunuyor. Hemen altında yer alan, tezgah altı lavabolu modülün şıklığı ise üst modülle büyük bir uyum sergiliyor. Ayrıca havlu, kişisel bakım ürünleri gibi detayların rahatça yerleştirebileceği geniş çekmeceleri ve 180 cm uzunluğundaki çamaşır sepetli asma boy dolabı ile fonksiyonelliği gözler önüne seriliyor. Mobilyanın asma yapısı, modern görünümünü tamamlayan önemli unsurlardandır.


Lavabo Tezgahı ve Dolapları, Banyo Mobilyaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Lavabo Tezgahı ve Dolapları, Banyo Mobilyaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Banyo dekorasyonu Banyo dolabı Banyo Modüler sistem banyo Banyo mobilyası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Lüks konut, konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, restoran, kafe, mimari projeler

2Teknik Özellikler

Gövde : MDF-Lam
Klapa, kapak : MDF üzeri lake
PVC esaslı kenar bantları
3 kat dayanıklı poliüretan tutkal
Yavaş Kapanan çekmece ve kirli sepetli boy dolap özellikli
LED aydınlatmalı ayna
Piano 100 cm alt modül (GxYxD): 1010x850x530 mm
Piano 100 cm ayna (GxYxD): 1000x800x25 mm/LED ayna (GxYxD): 1000x600x35 mm
Piano 180 cm boy dolabı (GxYxD): 400x1800x350 mm
*Lake yüzeylerde, MDF malzemenin yüzey ve kenarlarına 3 kat astar boya ile düzgün zemin hazırlanıp üzeri rutubete dayanıklı lake boya ile boyanarak, homojen, ısı ve rutubet dayanımlı yüzeyler elde edilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, ISO 9001:2008