Banyo Mobilyası/Eksen

Marka: Creavit

Creavit, fonksiyonelliği ve estetiği birleştiği yeni tasarımı Eksen banyo mobilyasıyla dar banyolarda mekandan tasarruf imkanı sağlarken, entegre havluluk özelliği ile banyoların organize olmasına katkıda bulunuyor. Eksen banyo dolabının boy dolabı tasarımının da olması dar banyoların düzenlenmesine katkıda bulunuyor. Dolapların yavaş kapanan kapak ve 70 cm LED aydınlatmalı ayna özelliği bulunuyor. Creavit Eksen banyo mobilyasının gövde renginde san remo ve parlak beyaz MDF-Lam kapaklarında parlak beyaz lake ve parlak belly MDF-Lam seçenekleri bulunuyor.


Lavabo Tezgahı ve Dolapları, Banyo Mobilyaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Lavabo Tezgahı ve Dolapları, Banyo Mobilyaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Banyo dekorasyonu Banyo dolabı Banyo Modüler sistem banyo Banyo mobilyası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Lüks konut, konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, restoran, kafe, mimari projeler

2Teknik Özellikler

MDF-Lam üzeri lake boya
PVC esaslı kenar bantları
3 kat fazla dayanıklı poliüretan tutkal
LED aydınlatmalı ayna
Yavaş kapanan kapak
Entegre havluluk
Eksen 80 cm alt modül (GxYxD): 800x850x450 mm
Eksen 70 cm LED ayna (GxYxD): 700x800x35 mm
Eksen boy dolabı (GxYxD): 350x1200x320 mm
*Lake yüzeylerde, MDF-Lam malzemenin düz kenarlarına PVC/ABS kenar bantı, 3 kat fazla dayanıklı poliüretan tutkal ile yapıştırılmakta, yüzey ve kenarlar ve rutubete dayanıklı lake boya ile boyanarak, astar boyalı yüzeyden daha fazla yapışma mukavemetli, homojen, ısı ve rutubet dayanımlı yüzeyler elde edilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, ISO 9001:2008