SPA&Wellness ve Donanımı, Türk Hamamı

Marka: Titiz Mermer

Titiz Mermer uzmanlık alanı olan Türk Hamamı tasarım ve üretiminde çizgiyi yukarı taşımaktadır. Geleneksel Türk Hamam geleneğinin modern malzemeler ile yorumlanmış yeni örneklerinden biri olan hamam bir Titiz Mermer klasiği olan “işlevsellik ve şıklık” teması etrafında şekillenmekte. Özenli bir altyapı çalışması üzerine inşaa edilen üniteler sızdırmazlık, homojen ısınma, su tahliyesi, kaymaz yüzeyler gibi birçok teknolojik ek içeriyor. Titiz Mermer Türk hamamının yanısıra, buhar odaları, sıcak yataklar, buz çeşmeleri, dekoratif iç mimari tasarım ve üretimleri de gerçekleştirmektedir. Tüm bunların yanında SPA&Wellness genel mekânlarının da tasarım ve üretimini gerçekleştiren Titiz Mermer, Ümraniye’de bulunan showroomunda misafirlerini adeta bir müze atmosferi ile karşılayan çok sayıda ünite sergilemektedir. Büyük ve farklı nitelikte özel tasarım ve uygulamaları gerçekleştiren Titiz Mermer, CNC ve WaterJet makine parkına sahiptir.


Hamam fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hamam teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
SPA Türk hamamı donanımı Türk hamamı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Titiz Mermer: Türk hamamı, buhar odası, sıcak yataklar, buz çeşmesi, duş sistemleri, masaj yatakları, iç dekorasyon ürünleri, heykeller, zemin ve duvar kaplamaları üretmektedir.
Luna Astro: Özel bir marka altında konumlanan bilgisayar kontrollü modüler hamamlar, özel nitelikli buhar odası tasarımları ve SPA Wellness üniteleri üretmektedir.
Kurna: Büyük bir kurna ve pano kolleksiyonu bulunmaktadır.