Atlas – Akıllı Türk Hamamı

Marka: LunaAstro

Atlas, kompakt hacimler içerisine uygulanabilen, buna rağmen geleneksel Türk hamamının bütün özelliklerini bünyesinde barındıran yeni bir bakış açısıdır. Tasarım ve üretiminde kullanılan ileri teknoloji hafif ve güçlü çelik konstrüksiyon üzerine inceltilmiş doğal mermer kaplamaların elektrikle hızla ısıtılması imkanını vermektedir. Aynı şekilde ısıtılan göbektaşı geleneksel bir Türk hamamının konforunu günümüz modern mekanlarına taşımaktadır. Buhar odası modu, ısıtılmış duvar ve göbektaşı ile bir araya gelen yoğun ve tekin buhar ile maksimum konfor sağlamaktadır. Türk hamamı geleneğini yansıtan ve tamamen el işçiliği ile ortaya çıkarılan pano ve kurna, geleneksel Türk hamamının vazgeçilmez öğeleridir. En üst kalite tek parça mermer oyularak el emeği ile yapılan kurna ve pano, yine 500 yıllık gelenekle elde yapılan İznik çini süslemeler ile tamamlanmaktadır.


Hamam fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hamam teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
SPA SPA merkezi Buhar odası Hamam tasarımı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

LunaAstro markası ile üretilen hamam, buhar odası, kar çeşmeleri, sıcak yataklar; Spa&Wellness merkezleri, oteller, sağlık merkezleri ve konutlarda, hazır veya kişiye özel tasarım ve uygulama seçenekleri ile uygulanır.

2Teknik Özellikler

Hamam, buhar odası, aromaterapi, ışık terapi gibi dört farklı işlevi olan Atlas üç farklı renk iç ve dış kaplama opsiyonuna sahiptir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000