Türk Hamamı Tasarım, Proje, Uygulama ve Donanımları

Marka: SAUNADEKOR SPA SOLUTIONS

Geleneksel Türk Hamamı; günümüze kadar gelen en önemli su yapılarından olan Türk hamamları Türk banyosunun Anadolu hamam kültürü ile biraya gelmesinden ortaya çıkan bir yapı türüdür. Yıkanma eyleminin yanı sıra sosyalleşme mekânları da olan hamamlar kökleri derinlere uzanan sosyal ve kültürel bir alışkanlıktır. Hizmetlerimiz; Wellness ve SPA ana konsepti geliştirme hazırlık ve ön etüd-proje çalışmaları, kesin proje, uygulama projeleri, teknik şartnameler, metraj, keşif, maliyet analizi uygulama ve anahtar teslim


Hamam fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hamam teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Hamam Türk hamamı Hamam tasarımı Hamam montajı Hamam mermeri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Oteller, tatil köyleri, rezidans, sosyal klüp, termal tesisler, sağlık otelleri, resort otel, spor tesisleri, yolcu gemisi-cruise SPA

2Teknik Özellikler

Hamam tasarımlarında geleneksel kullanım biçimlerine dayanan bir düzen bulunmalıdır. Bu düzen soğukluk (frigidarium), ılıklık (tepidarium), ve sıcak (caldarium) olarak belirlenen bir düzen içinde olmalıdır.
Geleneksel Türk Hamamı mermerden imal edilir. Geniş ve yüksek kubbesi aydınlatma ögeleri ile ışıklandırılmalı, göbek taşı ısıtmalı olmalıdır. El imalatı kurna ve bakır hamam tası bulunmalıdır.