Paslanmaz Çelik Tam Hijyenik Drenaj Sistemleri

Marka: ACO

Tehlikeli çalışma alanı olan endüstriyel mutfaklarda, depolama/hazırlama, üretim alanı ve yıkama/boşaltma alanlarında paslanmaz çelik drenaj sistemleri ile hijyen ve güvenlik sağlamaktadır. ACO ürünleri; süzgeçler, yağ ayırıcılar, paslanmaz kanallar, atık boşaltma sistemi, slot ve modüler kanallar, pompa istasyonları, boru sistemleri ve müdahale kapaklarıdır.


Endüstriyel Mutfak fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Mutfak teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Mutfak donanımı Yağ ayırıcı Endüstriyel mutfak Mutfak yer süzgeci
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Endüstriyel mutfaklarda depolama ve hazırlama alanlarında yer giderlerinin; düşme ve kazaların olma potansiyelinin yüksek olduğu mutfağın en yoğun merkezindeki suyun ya da devirme tip tavalar, kaynatma kazanları ekipmanlarından oluşan suyun ve atıkların drene edilmesi gereken her alanda ACO, köşe parçası gibi aksesuarlarla ve sayısız ızgara seçenekleriyle mükemmel ve çok geniş aralıklardaki uygulamalara imkân sağlayan sistemler sunmaktadır.

2Teknik Özellikler

Ürünler kaymaz ızgara yüzeyleri, suyun akışını kolaylaştıran yüzeyler, düzenli bakım için dirençli ve sağlam güvenlik özelliklere sahiptir. Temizlenmesi için kolay erişilebilir, bakteri üremesine imkan tanımayan tasarım ve geri atıkları kolayca toplama ve boşaltma hijyenik özelliklere sahiptir.
ACO ürünleri, cihazların kapasitesi drene edilmesi gereken miktarla başedebilecek şekildedir.
Çıkışta tortu filtresi vardır. Kolay sökülebilen kaymaz ızgaralara sahiptirler. Kolay sökülebilen koku tutucuları bulunmaktadır. Ladder desenli ızgaralar ile yüksek noktasal yüklerin olduğu yerler için ideal çözüm sunmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

EN1253, CE