Banyo Küveti | Blue Moon

Marka: Duravit

Ne kadar fazla su, ne kadar fazla boş yer, ne kadar fazla derinlik...o kadar iyi. Kare gövdesi, dairesel çanağı ve 510 mm derinliğiyle şık Blue Moon küvet tasarımın en saf halini bünyesinde barındırır. Kendinizi ışıkla renklendirilmiş suya tamamen bırakın. Sadece sırtınız küvete değdiği için ağırlıktan kurtulmuş şekilde yüzme hissi sizi sarar ve Blue Moon’un daha geniş versiyonunda bu daha da belirgindir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Banyo Küveti | Blue Moon ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyolar

Stile gelince, banyo modüler sistemi temel alır. Banyo panelleri hem de dört farklı ahşap kaplama modelinde mevcuttur. İlave, tik ya da saf, beyaz akrilik olarak mevcuttur. Tik kaplamalı akrilik paneli bulunan Blue Moon ve isteğe bağlı olan paslanmaz çelik elbise askılı Tik bank. Bağımsız versiyonuna ilave olarak, köşe ve duvara tam dayalı versiyonları da vardır. Blue Moon havuz, 180 x 180 cm. Burada Amerikan Ceviz küvet paneli ile beraber gösterilmiştir. Konfor, su altındaki renkli ışıklar ve ayrı ayrı ya da paralel çalışan Power, Relax ve Emotion modları gibi işlevleri bulunan su geçirmez uzaktan kumanda sayesinde, konfor kişisel olarak kontrol edilebilir.

CE, TSE EN997, ISO 9001, ISO 1401, TSE 1801, LEED Certificate