Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

BAKIMAY

Firma Hakkında

BAKIMAY A.Ş. 1980 yılında ülkemizde ilk olarak Polyproplen hammadde kullanarak küvet sifonu üretmek amacıyla, Plastop Adi Komandit Şirketi ismi ile kurulmuş ve 1985 yılında BAKIMAY BANYO AKSESUARLARI Anonim Şirketine dönüşmüştür.
 
PP küvet sifonu ile başlatmış olduğu yeniliklerine, yine ülkemizde ilk olarak üretilen kumandalı küvet sifonu, BAKIMAY tipi sifon gövdesini ve silindir tipi duş sifonunu da ilave ederek, konusundaki araştırmacı ve yenilikçi tavrını bugüne kadar sürdürmüştür. Sıhhi Tesisatlarda Kullanılan Atık Bağlantı Parçaları Normu EN 274'e göre ürettiği mamullerini doğrudan veya dolaylı olarak Şili'den Filipinler'e kadar uzanan geniş bir yelpazede çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.
 
Konusunda uzun yılların tecrübesine sahip BAKIMAY, kalitesinden taviz vermeden, sağlam ve güvenilir mamuller üretme ilkesi ile, ürünlerini sürekli geliştirmekte ve ürün çeşitlerini arttırmaktadır.

BAKIMAY Ürünleri

BAKIMAY

Teklif İste

Gönder