Artella

Firma Hakkında

1977 yılında meslek hayatına başlayan Tuncay ve Cemal Aslandağ'ın girişimleri, Salih ve Aydın Aslandağ'ın desteğiyle 1988 yılında ASLANDAĞ AHŞAP, Salih, Tuncay, Cemal ve Aydın Aslandağ tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Firma, en büyük manevi desteğini İnebolu'da uzun yıllar ahşap ev ustalığı yapmış olan babaları Saadettin Aslandağ'dan almaktadır.
Göztepe Sanayi Sitesinde 200 m²'lik bir atölyede üretime başlayan Aslandağ Ahşap A.Ş kaliteye verdiği önem, temiz işçilik, üstün hizmet anlayışı, insana ve teknolojiye yönelik yatırımlarıyla giderek kendini geliştirmiş ve büyümüştür.
Aslandağ Ahşap günümüzde bir grup şirketi haline gelmiş ve ASLANDAĞ Grup olarak bünyesinde farklı sektörlere hizmet veren şirket ve markaları oluşturmuştur.
Tuncay ve Cemal Aslandağ yönetiminde, Artella markası ile kapı ve portmanto, Tresette markası ile de mutfak ve banyo üretimini gerçekleştirmektedir. En bilinen ve kalitesi ile ön plana çıkmış, son kullanıcılarına mekan üreten birçok inşaat firması projelerinde Artella ve Tresette ürünlerini tercih etmektedir. Aslandağ Ahşap, bugün yeni makine yatırımlarıyla 8500 m²'si kapalı olmak üzere toplam 17000 m²'lik fabrikasında en son teknoloji kullanılarak üretim yapmakta ve hem Türkiye hem de dünyada tanınan global bir marka olma hedefine hızla ilerlemektedir.
Mağazacılık ve perakende alanında da sürekli gelişim gösteren Aslandağ Ahşap, Caddebostan/Kadıköy’de bulunan yeni mağazasında da hizmet vermeye başlamıştır. Kenid ürettiği Artella ve Tresette nin yanısıra İtalya’nın önde gelen firmaları Pedini Cucina Mutfakları’nın ve Okey Porte Çelik Kapıları’nın da temsilciliklerini alarak kendi garantisinde müşterilerine sunmaktadır.

Artella Ürünleri

Artella

Teklif İste

Gönder