Art Panel | Çavuşoğlu

Firma Hakkında

Firmamız 1982 yılından bu güne kadar akrilik su bazlı dekoratif boyalar ve yardımcı malzemeleri üretmiş, Texco hobi boyaları ve Colorist profesyonel markaları ile yüksek kaliteli boyalarını 20 ülkeye ihrac etmiş, pek çok yenilik ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

 

Çavuşoğlu A.Ş. İnşaat ve dış cephe dekoratif boyama ve poliüretan cephe kaplama sistemleri konusunda Türkiye'de pek çok ilki gerçekleştirmiştir. Konusunda uzman ekibi ile atölye çalışmaları ve yerinde uygulama ekipleri ile sahada birebir çalışmalar yapmaktadır. Özellikle AVM ve temalı yapılarda eskitme mermer taklitleri, iç ve dış cephelerde kalem işi süslemeler, dokulu çalışmalar, efektli boyalar ve isteğe göre fosforlu fluorescent uygulamalar ve daha pek çok desen, efekt ile saha uygulamaları yapmaktadır. Firmamız yurt dışında ve ülkemizde tema park ve AVM uygulamalarının aranılan isimlerindendir.

 

Çavuşoğlu A.Ş. Art Panel markası ile Türkiyede ilk defa ressam ekipleri ile elde boyama poliüretan cephe kaplama malzemelerini üretmiş ve sahada uygulamalarını yapmıştır. Art Panel poliüretan panellerimiz gerek dış cephede gerekse iç mekanda kolaylıkla kullanılabilir. Hızlı montaj kulakları ile sahada işçilik maliyetlerini düşürür. Tüm poliüretan panellerimize nano su itici malzemeler uygulanarak yüzeyin her zaman temiz kalması ve kolay yıkanması sağlanmıştır. Bu yıl yeni çıkan poliüretan kendin yap tek taş ve tek ahşap serileri ile artık herkes evinin bir duvarına,mutfağına televizyon arkasına vb. basit yapıştırıcılar ile uygulamalar yaparak farklı 3 boyutlu görseller elde edebilecektir.

Art Panel | Çavuşoğlu Ürünleri

Art Panel | Çavuşoğlu

Teklif İste

Gönder