Arslanlı A.Ş.

Firma Hakkında

Arslanlı A.Ş., Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 metrekare kapalı, 60.000 metrekare açık alanda, 150 personeli ile 2005 yılından alçı sıva ürünleri, seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, teknik yapıştırıcılar, su izolasyon ürünleri, ısı izolasyon ürünleri, astarlar, yüzey sertleştiriciler, tamir harçları, ısı yalıtım sıvaları üretmektedir. Firma, 2007 yılında bir başka markanın, ARKİM’in temellerini atarak yapı kimyasalları sektörüne giriş yaptı.
Yapıların bir başka ihtiyacı olan ısı yalıtımında ARTHERM markasıyla kaliteli, sağlam ve TSE garantili çözümler sunan ARSLANLI, genişleyen ürün yelpazesiyle birlikte yapı dünyası profesyonellerinin öncelikli tercihi haline geldi. İlerleyen yıllarla birlikte gerçekleştirdiği AR-GE ve altyapı çalışmalarıyla daha da büyüyen Arslanlı, yapı kimyasalları alanında genişleme kararı alarak Türkiye’nin yanı sıra  yurtdışı pazarına açılma kararı alarak bugün 23 ülkeye ihracat yapan bir kuruluştur.

Müşteri memnuniyetine verdiği önemle her yıl daha da tercih edilen bir marka haline gelen Arslanlı, ürettiği ürünlerle sunduğu beklentilerin ötesindeki çözümlerle yapılara kalite ve sağlamlık kazandırmaktadır. Global ölçekte fark yaratarak, ülkesini dünyada temsil eden Arslanlı, yeni yatırımlarla farklı alanlarda da büyüme başarısı göstermektedir.

Ürünler

Arslanlı A.Ş.

Teklif İste

Send