Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Alpa İnşaat Malzemeleri

Firma Hakkında

1994 yılında kurulan Alpa İnşaat Ltd.  tortoise markası ile  poliüretan sistemlerde faaliyet konusu olarak su yalıtım ve sızdırmazlık malzemeleri, zemin kaplamaları, yapıştırıcılar, derz dolgu malzemelerini seçmiş ve bu konuda Tek Komponentli sistemler ile Türkiye ‘ de bir ilki başarmıştır. Alpa 2001 yılından itibaren yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimleri ile ürün portföyünü geliştirmiş, gerek kalite gerekse fiyat yapısı ile dünya pazarında rekabet edebilecek hale gelmiştir. Bu gücünü gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlardan almıştır. Tortoise bu Ar- Ge faaliyetleri sonucunda ortaya konulmuş üstün bir markadır. Bu vizyon ile yeni nesil çözümleri kendine ilke edinmiştir. Türkiye ‘ de birçok ilke imza atan Alpa ürünlerinin patent ve marka haklarını elinde bulundurmaktadır.
 
Toplam Kalite Yönetimini benimsemiş olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz ISO 9001–2000 Kalite Belgesi ve TSE Kalite Belgesine sahiptir. Ayrıca hazırlıkları süren; Tek komponentli su yalıtım ürünlerimiz için CE belgesi de en kısa zamanda alınacaktır. 
Firmamız  Yapı kimyasalları pazarının talepleri doğrultusunda Ar-Ge  faaliyetlerimiz  ve sürekli yenilenen teknolojik altyapımız ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Alpa İnşaat Malzemeleri Ürünleri

Alpa İnşaat Malzemeleri

Teklif İste

Gönder