Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Aktav Akustik

Firma Hakkında

Günümüz iç mekanlarının yüksek akustik performans ve mimari tasarım ihtiyacına yönelik olarak 2004 yılında 90.000 m²‘lik fabrika sahasında faaliyetlerine başlayan Aktav Akustik, Parmephon markasıyla cam yününden mamul asma sistemleri, duvar panelleri ve ara bölme üniteleriyle yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atmaktadır.
Aktav Akustik, iç mekanların tavan ve duvar kaplamalarında dekoratifliğin yanı sıra müşterilerini bilinçlendirerek ortamdaki ses kalitesini de iyileştirecek her türlü akustik ihtiyaca çözüm üretebilecek bir amaçla çalışmakta olup, uygulama yapılacak alanların öncelikleri ve kriterleri doğrultusunda müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapma imkanı sunmaktadır.
Parmephon ürünleri iç mekanlarda geniş bir kullanım alanı için tasarlanmıştır. Ofisler, yönetim binaları, hastaneler, laboratuvarlar, restoranlar, ticaret merkezleri, bekleme odaları, koridorlar, tiyatro ve sinemalar, konferans salonları, okullar, spor tesisleri, konser salonları gibi sağlam, güvenli ve estetik görünüme sahip olması gereken tüm mekanlar için mükemmel bir seçimdir.

Aktav Akustik Ürünleri

Aktav Akustik

Teklif İste

Gönder