Akdeniz Orman

Firma Hakkında

Akdeniz Ahşap Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş. 19.01.2005 tarihinde kurulmuştur. Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım da 18773 m² arazi üzerinde, 5440 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. Tesisimiz; Kızılçam , Sarıçam , Sedir , Ladin , Göknar , Meşe , Dişbudak , Akçaağaç gibi yerli ağaç türleri yanında Sibirya / Rusya menşeli Larix , Sarıçam ile Avrupa menşeli Ladin, Meşe, Dişbudak ve Afrika menşeli egzotik ağaç türlerinden Sapelli , Sipo , Acajou , Tiama , Iroko ve Uzakdoğu menşeli Burma Teak'i benzeri pek çok ithal / yerli , sert/yumuşak ağaç türlerini işlemektedir. Kullanıcılara yüksek kalitede çok çeşitli mamuller sunduğu gibi fason olarak fırınlama, emprenyeleme ve laminasyon hizmetleri de vermektedir.
 
Yerli ve ithal ağaçlardan üretilen lamba/zıvanalı yer döşeme tahtası, masif parke, özel ölçülerde lamine parke , lamine ahşap teknolojisi ile özel ölçülerde kolon ve kirişler , masif lambri , fırınlı doğramalık kereste , lamine doğrama profilleri belli başlı ürünlerimizdir.
 
İmalatta kullanılan tüm makinalar Alman ve İtalyan menşeli olup ileri teknolojiyle donatılmıştır. Kurutma Fırınlarımız kapalı devre bilgisayar kontrollü olup, her bir sefer için toplam 600 m³ kurutma kapasitesine sahiptir.
 
Isı enerji gereksinimini fabrika artıkları ile sağlamakta ve " çevre dostu" olmaya özen göstermektedir. Laminasyon ve Finger Joint işlemlerinde polyurethan ve/veya PVaC D3 ve D4 türü çevre dostu yapıştırıcılar kullanılmaktadır.
 
Fabrikamız ülkemizin kaliteli kereste ihtiyacına ve dış pazarlardan gelen vasıflı kereste taleplerine en üst seviyede cevap verebilmektedir. Toptan kalite anlayışımız nedeni ile müşterilerimize sadece bir tedarikçi ve üretici olarak değil, gerçek anlamda çözüm ortağı olarak hizmet verilmektedir.

Ürünler

Akdeniz Orman

Teklif İste

Gönder