Ak-İzo

Firma Hakkında

2005 yılında kurulan AK-İZO Yalıtım Sistemleri Tic. San. A.Ş. bir Aktaş Holding şirketidir. Aktaş Holding, 2003-2004 yıllarında yaptığı yeni mikser ve kalender yatırımları ile kauçuk üretimini tamamen kendi bünyesinde toplamıştır. EPDM Membranlar da kauçuk esaslıdır ve bu tesislerde üretilmektedir. Aktaş AŞ tarafından üretilen EPDM Membranlar uluslararası standartlar doğrultusunda uygunluğu tüm kullanım alanlarına göre tescillenmiştir. Lineflex EPDM Membran CE Belgesine sahip ve Avrupa normları EN 13956, EN 13859, EN 13967, EN 13361 e uygundur.

Firmamız AK-İZO, Lineflex EPDM membranın kullanımını yurt içinde yaygınlaştırarak, su yalıtım sektöründe güvenilen marka olmayı kendisine görev edinmiştir. Yeni yatırımlar yaparak Türkiye'de henüz üretilemeyen diğer sentetik membranların üretimini gerçekleştirip, su yalıtım sektöründe yeni malzemeler ve yeni tekniklerle önemli kuruluşlar arasında tanınan ve tercih edilen bir marka olmayı amaçlamaktadır.

Aktaş Holding bünyesinde EPDM Membran ürünlerinin satış, pazarlama ve uygulama faaliyetleri için 2005 yılında "AK-İZO Yalıtım Sistemleri A.Ş." kurulmuştur. 2008 yılında pazar payı hızla yükselen Lineflex EPDM Membran üretimi için ayrı bir üretim hattı yatırım kararı alınmış ve 2010 yılı başından itibaren bu yeni üretim hattı Akizo tarafından devreye alınmıştır.

Bu ürün gamıyla; çatılarda, bina temel ve yan perde uygulamalarında, giydirme cephelerde, aç kapa tünel inşaatlarında, gölet tabanlarında (orman yangın söndürme göletleri, tarım amaçlı sulama göletleri, su toplama göletleri), yüzme ve dekoratif havuzlar, arıtma tesislerinde ve dilatasyon gerektiren yapılarda başarı ile kullanılmaktadır.

Ak-İzo Ürünleri

Ak-İzo

Teklif İste

Gönder