Adolin Boya

Firma Hakkında

Adolin Boya Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1970 yılından beri İnşaat ve Sanayi Boyaları üretim ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. İstanbul Silivri Değirmenköy Sanayi Bölgesinde toplam 20.000 m² alan, içerisinde üretim yapmaktadır. Toplam fiili üretim kapasitesi Su ve Solvent Bazlı Boyalar olarak 32.000 tondur. Bu kapasitenin %70’ini iç piyasaya sunmaktadır. Ülkemizin 7 coğrafi bölgesinde satış ve tutundurma faaliyetlerini sürdüren Adolin Boya’nın satış kanalları; Dağıtıcı Toptancı Bayiler, Perakandeci Bayiler ve Yapı Marketlerden oluşmaktadır.
Adolin Boya 2002 yılında aldığı ISO 9001-2000 Kalite Belgesi ile tüm ürünlerin üretimini ve proseslerini İSO 9001-200 Kalite Güvence Sistemi ile sürdürmektedir.
Adolin Boya’nın 2010-2020 yılı hedefleri; Ulusal & Global Standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; Kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapılması, üretilen yüksek değerli ürünlerin her türlü piyasa rekabet şartlarında müşteriye zamanında sunulmasıdır. Teknolojik ürünlerin Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir. Adolin bunların yanında doğaya saygı çerçevesinde gerekli çalışmaları ve yatırımları sosyal sorumluluğu gereği titizlikle sürdürmektedir.

Ürünler

Adolin Boya

Teklif İste

Send