Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Acarkon Store
Acarkon Store

Acarkon Store

Doğa, Acarkon Store’un en büyük ilham kaynağıdır. Acarkon Store, üç kuşaktır insanların yaşam alanlarını yenileyerek, hayatlarına dokunuyor. Konya'da köklerini salan marka, Acarkon Store olarak doğayla insanları buluşturarak benzersiz bir yaşam tarzının ortaya çıkmasına öncülük ediyor. Kaliteden ve özveriden asla vazgeçmeyen ilkeleriyle kuşaktan kuşağa aktardığı bu yolculuk, aslında doğanın derinliklerinden başlayıp yaşam alanlarına kadar uzanan bir hassasiyet gerektiren bir konudur. Bu hassasiyetle çalışırken kültürü koruyor ve yaşatıyor. Ahşabın hakim olduğu her alanda, kaliteden ödün vermeden hikayesini yazıyor.
 
Ahşap yaşam tarzına duyduğu özveri, kendisiyle birlikte büyüyen insanlarla güçlü bir bağ kurmasına yol açmıştır. Bu sevgiyle birlikte, Acarkon Store olarak büyük bir markanın doğuşuna vesile olmuştur. Kültürü korumak ve sürdürmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Ahşabın yer aldığı her alanda, gerçek kaliteyi sunarak öncülük etmektedir. Sürekli olarak gücünü artırırken, sunduğu yaşam stilleriyle insanların hayatlarını doğayla buluşturup, onlara huzur ve mutluluk katmaktadır.
 
5.000 metrekarelik fabrikasında kesintisiz bir şekilde üretim gerçekleştirmekte ve 1500 metrekarelik showroom bölümünde eserlerini sunmaktadır. Hem yenilikçi fikirler ortaya çıkaran hem de sürekli olarak gelişmeye devam eden Acarkon Store ailesi, doğayla olan yolculuğuna sizi de davet ediyor.
 
Acarkon Store, doğayı yaşam tarzının merkezine yerleştiren ve insanları bu benzersiz deneyime davet eden bir markadır. İlkelerine bağlı, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.