Avantajları / Kullanıcıya Faydaları: Hafiftir. Uygulama yüzeyinin genişliği sayesinde tesviyede düzlük. Teleskopik sap (3 m yüksekliği kadar uzayabilir). Uygulama aracı ile sürücü motorun ayrı oluşu: taşıma kolaylığı, daha iyi yük dağılımı ve motorda daha az kirlilik. İdeal uygulama için sürekli hız kontrol imkânı. Uzun ömürlü esnek taşlama başlığı. Alçı plaka, kumlu sıva ve parlak yüzeyler için özel taşlama levhası. Sağlam kasası içinde esnek şaft. Kırılmaya karşı yüksek dayanım. Hareket özgürlüğü sağlamak için sırt çanta tip elektrik süpürgesi ile uyumlu.

Uygulama Alanları

Alçı plaka, beton plaka ve duvar plakalarının zımparalanması. Duvarlar, tavan, taban ve diğer yüzeylerin zımparalanması ve parlatılması. İnşaat zımparaları. Araç zımparaları. Vagon ve karavan zımparaları. Gemi, tekne ve yat zımparaları. Endüstrideki zımparalamalar.

Teknik Özellikler

Motor dönüş hızı: 2.600 – 10.000 rpm Araç dönüş hızı: 400 – 1.700 rpm Motor enerjisi: 220 V / 900 W / 4,3 A / 120 V / 900 W / 7,5 A Ağırlık; Motor: 2,5 kg, Araç: 2,4 kg Makine uzunluğu; Kısaltılmış: 105 cm, Uzatılmış: 155 cm

Kalite Garanti Belgeleri

TÜV CERT ISO 9001-2000, CE, GOST-R

Marka

Rokamat Teleskop Power Zımpara Makinesi

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı

Hizmetler

Danışmanlık, Bakım Servis

Etiketler
Boya

Satış Noktaları