Yukarı Git

Erozyon Kontrol Matları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık
Zemin Güçlendirme Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Net Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.
Seyrantepe Mah. Narin Sok. No:18/A, 34418, Kağıthane, İstanbul, Türkiye
0212-2693393
0212-2691980
Kısa Tanım
KMat, ekstrüde edilmiş tekli liflerin içiçe girerek birbirlerine kaynaklanmasıyla elde edilmiş üç boyutlu bir erozyon önleme geomatıdır. Üç boyutlu yapısı ve %90’ ı aşan boşluk oranıyla daneli maddelerle , özellikle de toprakla çok rahat dolgunluğa ulaşabilir. Bitki kökleri büyüyüp geliştikçe KMat’ı alt tabakaya bağlar, böylece bitki yetişen yüzey zırhlı bir çayıra dönüşür. Üretim safhasında standart geomatlar, yapılacak uygulamadaki ihtiyaca göre belirli özelliklerin arttırılması için diğer geosentetiklerle birleştirilebilir.
Uygulama Alanları
Sulama kanallarının ve arklarının kuru yamaçlarını yağmur erozyonundan, ıslak yamaçlarını ise akıntıların sebep olacağı erozyondan korur.
Kanal ve arkların bakım onarım ve yeniden şekillendirme sıklıklarını azaltarak daha uzun ömürlü olmalarını sağlar.
Özel yapısı sayesinde toprağı tutar.Üstüne üstlük, geomat üzerindeki sentetik tabaka, ürüne fazladan dayanım kazandırarak ürünü katı atık depolama sahalarının kapatılması için benzersiz bir hale getirir.
Teknik Özellikler
KMat grubundaki tüm ürünler hafif , dayanıklı ve esnektir. Ekstrüde edilmiş ürünler 4 mt. genişliğinde olup pazardaki en geniş malzemedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, CE