Yukarı Git

Geogrid/Miragrid GX, Polyfelt Rock PEC

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık
Zemin Güçlendirme Malzemeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Malzemeleri teklifinizi hemen alın!
TenCate Geosynthetics Europe
İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları 5. Blok No: 802, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0505-5301983
Kısa Tanım
TenCate Miragrid GX tek yönlü ve çift yönlü geogridleri, kısa ve uzun süreli zemin güçlendirme, alttemel stabilizasyonu ve geosentetik takviyeli istinad duvarı yapılarında kullanılmak için dizayn edilmiş polimerik kaplamalı polyester liflerden imal edilmiş geogridlerdir.
TenCate Polyfelt Rock PEC polyester liflerin örgüsüz bir geotekstil üzerine dokunması ile elde edilen, yüksek çekme dayanımını mükemmel ayırma ve filtreleme özelliği ile birleştiren ve bu sebepten ince daneli dolgunun kullanılacağı projelerde ideal olan bir geokompozittir.
Uygulama Alanları
Miragrid GX, demiryolları, karayolları, havalimanları olmak üzere her türlü inşaat uygulamalarında zemin güçlendirme, alt temel stabilizasyonu, 90°’ye kadar olan yeşil yüzeyli, prekast panelli veya blok taşlı istinat yapıları ve toprakarme
uygulamalarında kullanılmaktadır. Rock PEC, Miragrid GX’in kullanıldığı her yerde, ek olarak getirdiği filtreleme ve ayırma özelliği ile daha küçük dane çaplı dolgu malzemesi olan projelerde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
TenCate Miragrid GX serisi geogridleri tek ve çift yönlü olmak üzere 400 kN/m çekme dayanımına kadar üertilebilmektedirler. Dış koşullara karşı yüksek dayanma gücü sayesinde 120 yıl servis ömrü biçilmiş yapılarda dahi kullanılabilmektedir. TenCate deneyimi ile üretilen ürünler dünyanın çeşitli ülkelerinde kalite akreditasyonlarına sahiptir. Ürünler istenilen çekme dayanımına göre proje bazlı da üretilebilmektedir.
TenCate Polyfelt Rock PEC geokompozitleri tek yönlü olarak 200 kN/m, çift yönlü olarak da 100 kN/m den daha fazla çekme dayanımına uygun olarak üretilebilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
EN ISO 9001:2008, CE