Yukarı Git

Geogrid, Geokompozit, Geotekstil, Geotube

Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama
Zemin Güçlendirme Malzemeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Malzemeleri teklifinizi hemen alın!
Mardav Yalıtım ve İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş.
Bayar Cad. Ş.M. Fatih Öngül Sok. Odak Plaza A Blok No:5 Kat:5, 34742, Kozyatağı, İstanbul, Türkiye
0216-5713535
0216-5713545
Kısa Tanım
Ayırma, filtreleme, koruma ve zemin stabilizasyon ve zemin güçlendirme alanında yüksek fonsiyonel performans sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış örgülü-örgüsüz geotekstil, geogrid ve geokompozit ürünlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Ayrıca bu ürün portföyü, drenaj ve erozyon koruma matları, asfalt güçlendirme geokompozitleri ve su yapıları için özel tasarlanmış geotube ürünleri ile desteklenmektedir.
Uygulama Alanları
Yol inşaatı ve onarımı, demiryolu, havaalanı, tüneller, hidrolik yapılar, lojistik depolama sahaları, istinat duvarları, erozyon önleme, katı atık ve maden sahaları için drenaj çözümleri, deniz yapılarında sahil koruma ve su altı dalgakıran amacıyla özelleştirilmiş ürün ve sistem çözümleri sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Tek ve çiftli yönlü geogrid ürünleri için polyester, polypropilen ve PVA’ den imal PVC kaplamalı/kaplamasız olarak farklı alternatifler sunulmaktadır. Bu geogrid alternatiflerinin geotekstiller ile birleştirilerek oluşturulmuş geokompozit alternatifleri ve asfalt altı güçlendirme amacı ile cam elyafından imal edilen geogrid ve geokompozit ürünleri de bulunmaktadır. Projelere özel ürün üretilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
EN ISO 9001, CE