Yukarı Git

Geogrid

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje, Uygulama
Zemin Güçlendirme Malzemeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Malzemeleri teklifinizi hemen alın!
İstanbul Teknik İnşaat Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. Koza Plaza B Blok No: 12/A D: 191, 34235, Esenler, İstanbul, Türkiye
0212-4381808
0212-4381801
Kısa Tanım
ForTex geogridleri, inşaat mühendisliğinin çeşitli uygulamalarındaki tek yönlü ve çift yönlü geogrid ihtiyaçları için geliştirilmiş yüksek mukavemetli malzemelerdir. Polyester mikro iplikçiklerin dikdörtgenler şeklinde örülüp, üzerinin PVC ile kaplanması yöntemiyle üretilen ForTex, düğüm noktalarında daha sağlam olabilmesi için özel tasarlanmış bir dikiş yöntemi ile yüksek performans sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
Havalimanları, karayolları ve demiryolları zemin iyileştirme çalışmalarında, GeoArme geogrid donatılı istinat duvar sistemlerinde, lokal oturmaların önlenmesinde, depolama alanları ve sanayi yapıları temel stabilizasyonlarında, asfalt çatlaklarının önlenmesi amaçlı donatı malzemesi olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
ForTex farklı ürün gamlarında 20 kN/m’ den 150 kN/m’ ye kadar çekme mukavemetlerine sahiptir. Uzun ömürlü ve düşük maliyetli ForTex, sismik ve dinamik yüklere dayanımlıdır. İstanbul Teknik üretim tesislerinde maks. 6 m eninde ve 100 m boyunda EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem standartlarına göre üretilen ForTex, CE belgesine sahip olup UV etkilerine karşı korumalı ambalajlarda sevk edilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
EN ISO 9001:2008, CE