Taşyünü Asma Tavan Sistemi

%100 taşyünü içerikli saf yapısıyla, en üst düzey yangın emniyeti ve ses emilim yönetmeliklerinin gereklerini en iyi şekilde yerine getiren, çeşitli boyut ve kenar seçenekleri ile güçlü kenar ve mükemmel akustik performans sağlayan Rockfon, sıralı perforasyon veya deliklere gerek bırakmayan mikro gözenekli yüzeyi ile hoş bir estetiğe sahip geniş kapsamlı paneller yelpazesi sunar. Taşıyıcı sistem profillerinin görünmediği sade bir monolitik tavan görünümü de sağlayan Rockfon asma tavan panelleri, bu gizli taşıyıcılı sistem sayesinde herhangi bir noktadan başlanarak, kolayca sökülüp takılabilme imkanı da sunar. “Color-all” serisi ile zarif ve çarpıcı 34 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Deckon Asma Tavan Sistemleri, dünyanın en büyük taşyünü üreticisi Rockwool grubuna ait Rockfon akustik asma tavan panellerinin Türkiye tek yetkili distribütörüdür.


Taşyünü, Camyünü Asma Tavan fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Taşyünü, Camyünü Asma Tavan teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Asma tavan Taşyünü asma tavan Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konservatuar odaları, TV stüdyoları, çağrı merkezleri, hastaneler, açık ofisler, üniversite ve okul sınıf ve koridorları, sinema ve konferans salonları, spor salonları, yüzme havuzları, alışveriş merkezi, mağaza ve showroomlar

2Teknik Özellikler

Yüksek frekans seviyelerinde ses emilim gücü çok yüksek olan Rockfon panelleri, reverberasyon süresini azaltarak çok hareketli ve kalabalık ortamlarda eko ve uğultu gibi rahatsız edici unsurların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. 15 mm’ den 50 mm’ e kadar farklı kalınlık ve 600x600 mm’ den 600x2400 mm’ e kadar farklı ebat seçenekleri bulunmaktadır.
Ses emilimi:aw=0,95-1,0 (EN ISO 354) ve (EN ISO 11654)
Ses emilimi: NRC=0,95-1,0 (ASTM C423)
Ses yalıtımı : Dn,f,w (C,Ctr): 35-44dB (-2;-8) (EN ISO 10848-2)
Bağıl nem dayanımı : %100 RH
Yangın dayanım sınıfı: A1 (EN ISO 13501-1) (Alev almaz, duman dahi çıkmaz)
Panel ağırlık: 1,9 kg/m²’den 7,0kg/m²’ye kadar
Yüzey detayı/renk seçenekleri: Mikro gözenekli/34 farklı renk seçeneği.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, EN, ISO, DIN, ISO5 CleanRoom Hijyenik Koşul Sertifikaları, LEED, BREEAM, 15 Yıl Garanti