Karo, Şerit ve Rulo PVC Yer Kaplaması

Polivinil klorür – PVC oldukça geniş kullanım alanı olan polimer malzemedir. Mükemmel özellikteki eşşiz renk ve desenlerle pratik bir zemin kaplama malzemesidir. Kimya endüstrisinde en değerli ürünlerden biri olan PVC’nin %50′den fazlası yapı sektöründe kullanılır. Son yıllarda, PVC geleneksel yapı malzemeleri olan ahşap, beton ve kilin birçok alanda yerini almıştır.


Polimer Kökenli Yer Kaplamaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polimer Kökenli Yer Kaplamaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Homojen PVC yer kaplaması Heterojen PVC yer kaplaması PVC yer kaplaması Karo ve şerit PVC yer kaplaması Rulo PVC yer kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sağlık: Hastaneler, klinikler, bakım ve huzur evleri, vb.
Eğitim: İlk ve orta dereceli okullar, üniversiteler, anaokulları, kolejler, eğitim merkezleri ve misafirhaneler
Halka açık alanlar: Alışveriş ve eğlence merkezleri, fuarlar, restoranlar, kafeler, barlar, oteller ve pansiyonlar, iş yerleri, enstitüler, kütüphaneler, vb.

2Teknik Özellikler

PVC zemin kaplamaları yoğun yaya trafiğine uygun, uygulaması ve bakımı kolay, cila gerektirmeyen, anti-bakteriyel ve anti-statik zemin ürünleri olarak kullanılmaktadır. Rulo veya Karo olarak kullanılmaktadır.
Vinil zemin kaplamaları, kolay ve masrafsız temizlenebilir, kayma yapmaz, statik değil, asbestos içermez, aşınmaz, anti-bakteriyel, alev almaz, ısı yalıtımı sağlar, sağlığa uygun, çözücü içermez, ses absorbe edici ve cila gerektirmez.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO, CE

4Referanslar

Göztepe Kardiyoloji Merkezi
Türkiye Finans Katılım Bankası
Greenpark Otel Ankara
Capitol Çocuk Oyun Alanı
İstek Vakfı Okulları
Çilek Mobilya Fabrika Zeminleri
Dentram Diş Kliniği
Kadıköy Şifa Hastanesi
Çorlu Bosch Binası