Poliüretan ve Epoksi Esaslı Zemin Kaplama Sistemi

Eczacıbaşı-Koramic Yapı Kimyasalları, yeni geliştirdiği VitrA Fix poliüretan esaslı endüstriyel zemin kaplama sistemleriyle, zemin kaplamasında alternatifler sunuyor.


Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Endüstriyel yer kaplaması Polimer esaslı yer kaplaması Poliüretan yer kaplaması Epoksi yer kaplaması Yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Gıda üretim tesislerinden mağazalara, sağlık tesislerinden spor salonlarına, ağır sanayi zeminlerinden endüstriyel tesis zeminlerine kadar birçok alanda kullanılan sistemler, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda uygulanabiliyor.

2Teknik Özellikler

VitrA Fix poliüretan ve epoksi esaslı zemin kaplama sistemleri, son derece esnek yapılarıyla darbe şiddetini emerek zeminde kırılma riskini azaltıyor. Elastikiyeti sayesinde çatlak köprüleyebilme avantajı da sunan sistemler, özel olarak formüle edilen son kat malzemesi sayesinde, çizilmeyi engelleyerek yüzeyin basınç mukavemet dayanımını arttırıyor, son katta uygulanan poliüretan esaslı koruyucu malzemeler ile ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklılık sağlıyor.