Sprey Boya

Akrilik esaslı, hızlı kurumalı, içte ve dışta kullanıma uygun, solvent bazlı koruyucu ve dekoratif sprey boyadır. Çok hızlı kurur, akma yapmaz. İçte ve dışta kullanılır. Solmaya dirençlidir. Kaplama ve yapışma gücü yüksektir. Zor hava koşullarına ve suya dayanıklıdır. Çizilmeye ve darbeye dirençlidir. Kolay uygulanır, uzun ömürlüdür. Kurşunsuzdur, atmosferi kirletici ve ozon tabakasına zararlı CFC gazları içermez. Sprey püskürtme çıkışı kendi kendini temizler özelliktedir.


Endüstriyel Koruyucu Boyalar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Koruyucu Boyalar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Boya Sprey boya
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Mobilya ve dekorasyon, beyaz eşya, genel onarım, el sanatları, maketçilik ve hobi işleri, bisiklet, motosiklet ve otomotiv, makine ve yedek parça ve muhtelif sanayi alanlarında, ahşap, metal, cam, seramik, plastik, kağıt, karton, yapma çiçek ve benzeri yüzeylerde güvenle kullanılır.

2Teknik Özellikler

200 ml ve 400 ml olarak üretimi yapılmaktadır.
Mat, parlak ve yarı mat görünümünde çeşitli dekoratif kartela renklerinde boya ve verniklerin yanı sıra, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen muhtelif özel çeşitleri mevcuttur.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 22716:2007, ISO 22000:2005 ,ISO 10002:2004

4Ürün Seri No

RX12