Dış Cephe Boyası/Alligator Orbis

Alligator İpeksi Mat Dış Cephe Boyası, su bazlı emülsiyon esaslı, dış hava koşullarına karşı dayanıklı, su ile inceltilebilen dış cepheler için geliştirilmiş örtücü özellikte, ipek mat parlaklıkta bir boyadır.


Dış Yüzey Boyaları (selülozik, sentetik, su bazlı, kireç bazlı) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dış Yüzey Boyaları (selülozik, sentetik, su bazlı, kireç bazlı) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Boya Hidrofobik dış cephe boyası Sedefli boya Dekoratif boya Ahşap boyası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dış cephelerde kullanılır.

2Teknik Özellikler

İnceltme: Gerek duyulursa maksimum %5 oranında su ile inceltilerek kullanılabilir. Dış cephe boyalarında yapılacak yüksek metrajlı işlerde ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için dikkat edilmelidir.
Havasız (Airless) püskürtmede basınç: 140 bar, Meme açısı: 50°C, Meme ölçüsü (inch): 0.019”-0.021” , İnceltme: % 5
Kuruma süresi (20ºC, % 65 HR’ de): Dokunma kuruması: 1-2 saat, İkinci kat uygulama: 6-8 saat, Son kuruma: 24 saat
Sarfiyat: Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, 8-10 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

3Kalite Garanti Belgeleri

Bu ürün TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 50001, TS ISO 10002 standartları uygunluk belgesine sahip Betek A.Ş. tarafından üretilmektedir.