Bina yüklerini azaltır, yalıtım üstü koruma şapı, kaplama harcı ve derz dolgusu gerektirmez. Su veya ısı yalıtımının üzerine sabitlemeden serbest döşeme yapılabilir, böylece yalıtım katmanına her an müdahale imkanı sağlar. Yüksek yük dayanımına sahiptir (min. 1.000 kg/adet). Açık derz sistemi sayesinde hızlı drenaj sağlar, kaplama üzerinde su biriktirmez, göllenme oluşmaz. Ayaklar ile kaplama arasındaki boşlukta tesisat ve kablolama yapılabilir. Uygulaması kolay, hızlı ve ucuzdur, her türlü hava koşulunda uygulama yapılabilir. Demonte özelliği ile yalıtım tesisat aksları ve kaplama plakasındaki sorunlara anında cevap verir, tamiratlarda kırım yapmadan, işçilik, zaman ve malzeme tasarrufu sağlar. Farklı kotları tek kotta toplamak mümkündür. Doğal ahşap ve kompozit decklerin suyla temasını keserek kullanım ömrünü oldukça uzatır. %100 geri dönüşümlüdür. TSE-K 99 standartlarına uygun üretilmektedir.

Uygulama Alanları

Peyzaj alanları, yürüyüş yolları, teras, avlu, kat balkonları, kent meydanları, kuru havuzlar, platformlar gibi gezilebilir tüm alanlarda uygulanabilir.

Teknik Özellikler

35-1090 mm arası, yükseklik ayarı yapılabilen dairesel kesitli, adet başına 1.000 Kg basma kırılma dayanımına sahip, PP (Polypropylenecopolymere) maddesinden üretilen yüzer (yükseltilmiş) döşeme ayaklarıdır.

Kalite Garanti Belgeleri

TSE-K Belgeli, 5 Yıl Ürün Garantilidir.

Marka

SUPPORT®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Yüzer döşeme sistemi Yükseltilmiş döşeme sistemi Yüzer döşeme ayakları

Satış Noktaları