Braas Modüler Çatı Sistemleri’ nin en önemli fonksiyonlarından biri olan ısı yalıtım çözümleri; üstün Braas teknolojisi ve deneyimi ile geliştirilmiş, yüksek ısı yalıtım özelliğine sahip, hızlı ve etkin montaja imkan veren, kendine özgü tasarımı ile çatılarda ısı köprüsü oluşturmadan enerji verimini artırıyor, maksimum tasarruf ve dört mevsim yaşam konforu sağlıyor. Thermomanto Sistem dikey kanalları, kiremit altında etkin ve sürekli havalandırma sağlar. Yatay kanalları, lata kullanımına gerek bırakmadan kiremit için altyapı işlevi görür. Yüksek basma mukavemeti; kar, rüzgar ve öz ağırlık gibi yüklere karşı yapısal bütünlüğünü korur. Zırhlı yüzey kaplaması, suya ve neme karşı maksimum koruma sağlar. Thermomanto Roof-300 ise yüksek basma mukavemeti kar ve öz ağırlık gibi yüklere karşı yapısal bütünlüğü korur.

Uygulama Alanları

Türkiye’nin her yerinde eğimli ya da teras çatıya sahip müstakil veya apartman, tüm konutlarda, turistik tesislerde, sosyal tesislerde, kamu binalarında.

Teknik Özellikler

Isı iletkenlik değeri (W/mK): 0,031 Boyutlar: 120 x 63 cm (Thermomanto Sistem), 120x63 cm (Thermomanto Roof-300) Kalınlık: 4/5/6/8/10 cm (Thermomanto Sistem), 3/4/5 cm (Thermomanto Roof-300) Yangın mukavemeti: E Sınıfı Yoğunluk (min.): 32 kg/m³ Basma dayanımı (min.): %10 deformasyon kPa 300 Su buharı difüzyon direnç katsayısı (µ): 200 Yüzey özelliği: Zırhlı Kenar profili: Binili

Kalite Garanti Belgeleri

CE, TSE

Marka

Braas

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı

Etiketler
Kiremit altı ısı yalıtımı Isı yalıtımı

Satış Noktaları