ACO QMax yüksek hidrolik kapasite sağlamak için tasarlanmış özel bir drenaj elemanıdır. Çok büyük alanlar içeren uygulamalarda yüksek kapasiteli drenaj sistemi talebini karşılamak için en uygun çözümdür. Özgün tasarımı ve ekonomik kuruluma olanak vermesiyle etkili bir çözüm sağlar. Orta yoğunluklu polietilenden (MPDE) imal edilmiştir. Sistemin sağladığı en önemli avantaj hafif ve son derece sağlam yapıda olmasıdır. Ekonomik drenaj çözümü sağlamak amacıyla kanallar birlikte ya da bağımsız olarak kullanılabilir. ACO QMax sistemi, aralarında 2006 yılında Birleşik Krallık’ta aldığı Kraliçe İnovasyon Ödülü de dahil olmak üzere bir çok ödül almıştır.

Uygulama Alanları

Altyapı projeleri, endüstriyel uygulamalar, limanlar, havalimanları, yüksek drenaj kapasitesi gerektiren uygulamalar ve debi kontrolü ihtiyacı/sel riski olan bölgeler.

Teknik Özellikler

ACO QMax yüksek yükler altında çalışma yeteneğine sahiptir ve kullanıldığı mekânlarda çok yüksek akış oranı sağlar. 2 m’lik kanallar 150, 225, 350, 550, 700 and 900 mm çaplı farklı boyutlar halindedir. Her boyut için CE işaretli ve BS EN 1433:2002 sertifikalı F900’e kadar yük sınıfını destekleyen ACO Qmax benzersiz patentli tasarımıyla kurulum maliyetlerini en aza indirir. Konektörleri ve bitiş kapakları dahil tam bir aksesuar yelpazesiyle basit ve kullanışlı saha uygulamalarıyla eksiksiz bir ürün ailesi sunar.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, LGA , DIBT, CE - LGA - EN 1433

Referanslar

Belfast Uluslararası Havalimanı Sydney Havalimanı Prologis Lojistik Merkezi Mansfield Brick Üretim Tesisi

Marka

ACO

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Bakım Servis

Etiketler
Altyapı şebekesi Drenaj kanalı Yağmur suyu drenaj sistemi Kompozit yağmur suyu ızgarası Drenaj

Satış Noktaları