Dekoratif Camlı Süzgeç

Süzgeç üzerinde bulunan özel tasarlanmış camlar sayesinde ıslak hacim alanlarınıza değer katar. Paslanmaz kasa ve ızgarası sayesinde uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Kasanın ince olması sayesinde sadece duşlarda değil duvar dibine yakın uygulama yapılması gereken her alanda kullanılabilir. Sukar’ın geliştirdiği ve patentli ürünü olan susuz koku önleyici Kokumatik’e sahiptir. Bu sayede sistemde su yokken de kötü koku ve böceklerden evinizi korur. Duvar dibi veya merkezi kullanım uygulaması tasarlanan her mekanda uygulanabilir.


Süzgeç fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Süzgeç teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Drenaj kanalı süzgeci Koku fermatürlü süzgeç Yalıtım uyumlu tesisat süzgeci Süzgeç Duş süzgeci
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Duvar dibi uygulaması düşünülen düzayak duşlar, banyo duşları, sauna ve SPA, hastane ve otel duşları, fitness center soyunma odaları ve duşları, ortak kullanıma açık banyo ve hamamlar, çöp tutucu süzgeci ile yoğun kullanılan hacimler için kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

2Teknik Özellikler

304 kalite paslanmaz çelik kasa ve ızgaralıdır. Izgara üzerinde 4 mm renkli cam mevcuttur. Sabit çıkış gövdesinde bulunan conta sayesinde sızdırmazlığı engeller.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, CE, ISO 9001:2000, Faydalı Model Belgeleri