Yukarı Git

Eğim Ölçer/EL 821

Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Hizmetler:
Danışmanlık, Bakım Servis
Su Terazileri - Düz Mastarlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Terazileri - Düz Mastarlar teklifinizi hemen alın!
Baytekin Teknik Cihazlar Tic. Ltd. Şti.
Necatibey Cad. No:70/B, 34425, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
0212-2939558
0212-2520469
Facebook
Instagram
Kısa Tanım
Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi, FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin (Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.
Uygulama Alanları
Yapı inşaat uygulamaları, mimari projeler, maden ve orman mühendislik işleri, tünel, metro ve baraj inşaatı uygulamaları, restorasyon ve arkeoloji uygulamaları, hafriyat işleri, cephe uygulamaları, alt yapı uygulamaları, yol projeleri
Teknik Özellikler
Çalışma Aralığı: 4×90º
Çözünürlük: ± 0,1% ya da ± 0,1
Doğruluk: 0º- 90º = ± 0,1º
0º¬ 89º = ± 0,2º
Lazerin Çalış. Menzili: 20 m
Çalışma Zamanı: 60 saat
Lazer Sınıfı: 2
Boyutlar: 600 × 27 × 60 mm
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, ISO 9001