Yukarı Git

Optik İnşaat Nivosu

Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Hizmetler:
Danışmanlık, Bakım Servis
Optik Nivo Cihazları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Optik Nivo Cihazları teklifinizi hemen alın!
Baytekin Teknik Cihazlar Tic. Ltd. Şti.
Necatibey Cad. No:70/B, 34425, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
0212-2939558
0212-2520469
Facebook
Instagram
Kısa Tanım
Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi,FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin ( Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.
Uygulama Alanları
Yapı inşaat uygulamaları, mimari projeler, maden ve orman mühendislik işleri, tünel, metro ve baraj inşaatı uygulamaları, restorasyon ve arkeoloji uygulamaları, hafriyat işleri, cephe uygulamaları, alt yapı uygulamaları, yol projeleri
Teknik Özellikler
Buğulanmayı önlemek için nitrojenle doldurulmuş dürbün
Küresel düzeç kabarcığının tam ortalanabilmesi için düzeç görüntüsünü göz hizasına getiren prizma
Hedefe hızlı yöneltme için optic yöneltme
Hasarlara karşı koruma için dayanıklı metal kasa
Hem düz hem küresel başlıklı sehpalara uygunluk
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, ISO 9001