Yukarı Git

El Tipi GPS

Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Hizmetler:
Danışmanlık, Bakım Servis
GPS, Navigasyon Cihazları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için GPS, Navigasyon Cihazları teklifinizi hemen alın!
Baytekin Teknik Cihazlar Tic. Ltd. Şti.
Necatibey Cad. No:70/B, 34425, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
0212-2939558
0212-2520469
Facebook
Instagram
Etiketler: el tipi gps
Kısa Tanım
Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi,FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin (Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.
Uygulama Alanları
Yapı inşaat uygulamaları, mimari projeler, maden ve orman mühendislik işleri, tünel, metro ve baraj inşaatı uygulamaları, restorasyon ve arkeoloji uygulamaları, hafriyat işleri, cephe uygulamaları, alt yapı uygulamaları, yol projeleri
Teknik Özellikler
2.6” güneş ışığında okunabilen renkli ekran
Yüksek hassasiyetli GPS ve dörtlü spiral anten ile birlikte GLONASS alıcı
1 yıllık BirdsEye Uydu Resimleri aboneliği
Barometrik yükseklik ölçer ile 3 eksenli pusula
Bluetooth teknolojisi¹ ANT+™ aracılığıyla kablosuz bağlantı
GPSMAP 64s 2.6” güneş ışığında okunabilen renkli bir ekrana ve üstün alım gücü için dörtlü spiral anten ile birlikte yüksek hassasiyetli GPS ve GLONASS alıcıya sahiptir. GPSMAP 64s barometrik yükseklik ölçeri olan 3 eksenli bir elektronik pusulaya, kablosuz bağlantıya ve 1 yıllık BirdsEye Uydu Resimleri aboneliğine sahiptir.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, ISO 9001