Yukarı Git

Tırmanır Kalıp Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje
Tırmanır Kalıp Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Tırmanır Kalıp Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Portisan Portatif Çelik İskele Kalıp Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 2.Etap 26.Cad. No.7, 07040, Döşemealtı, Antalya, Türkiye
0242-2465600
0242-2465656
Kısa Tanım
Tırmanma sistemleri perde ve kolon kalıpları için kullanılmaktadır. Kalıbın oturtulacağı yer olmadığında kullanılır. Genelde yüksek katlı binaların perde ve kolonlarının dışa bakan kısımlarında tek seferde dökülemeyecek kadar yüksek olan perde ve kolonlarda kullanılır. Böylece kalıp altında destek için çok yüksek iskele kurulmasına gerek kalmaz. Ayrıca hem rahat bir çalışma alanı sağlar ve işçilerin güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağlar; bu şekilde işçilik süresinin azaltılmasını da sağlamış olur.
Uygulama Alanları
Sistem çok az sayıda malzemenin birleşiminden meydana gelmektedir. Farklı projelere uyum sorunu yaşatmaz. Geniş çalışma alanları yaratır.
Teknik Özellikler
İlk dökümde kalıba sabitlenmiş olan havuç ankraj beton içerisinde kalır. Daha sonra tırmanma konsolları havuç ankraja cıvata ile sıkıştırılan tırmanma topuzunun üzerine oturtulur. Tırmanma konsollarından oluşturulan platformun üzerine perde veya kolon kalıbı oturtularak kalıp kurulumu tamamlanır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,
ISO 18001:2007, TSEK