Yukarı Git

Tırmanır Kalıp Sistemi (VCR Vinçle Tırmanır Raylı Platform Sistemi)

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Tırmanır Kalıp Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Tırmanır Kalıp Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Mesa İmalat
Mustafa Kemal Mah. Kayı Cad. No:92/A Yenikent, 06946, Sincan, Ankara, Türkiye
0312-2773300
0312-2773700
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Tüm sistem özel sökülebilir ankrajlara ve tırmanma pabuçlarına taşıtılır. Yeni bir ankrajın ve pabucun yerine yerleştirilip sistemin üstüne konması kısa zamanda, inşaat sürelerinde sağladığı tasarruf ile projelere ekonomik çözümler sağlar. Yüksek yapılarda ilave rüzgâr yükünü karşılayacak ankraj elemanları veya su depolarında gerekli su tutucu elemanlar gibi özel uygulamalarda ihtiyaç duyulabilecek ilave parça tasarımları da mevcuttur.
Uygulama Alanları
Her türlü altyapı ve üstyapı projeleri.
Teknik Özellikler
Platformlar geniş yüzeyli kalıplar ile birlikte tırmanacak şekilde tasarlanmıştır. Platformlar her türlü düz veya bükülebilir perde kalıbı ile rahatça kullanılabilir. Kalıp ve platform bir sistem olarak birlikte taşınabildiği için vinç kullanım sürelerinde %50-70 tasarruf sağlanır. Tırmanma sırasında sisteme klavuzluk eden raylar sayesinde platformlar perdeden ayrılmadığı için insan yardımına ihtiyaç duymaz ve emniyet sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, SLV, TSE, BVQI