Yukarı Git

Perde-Kolon Kalıbı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama
Perde Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Perde Kalıpları teklifinizi hemen alın!
Özler İskele Kalıp İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sok. Karalar Plaza No:18/3, 34840, Maltepe, İstanbul , Türkiye
0216-3994257
0216-3054243
Kısa Tanım
Sistem demonte edilebilir ve kullanımı rahattır. Standart panolar sayesinde farklı projelere adaptasyonu kolaydır. İşçilikten tasarruf sağlar. Düzgün ve kaliteli yüzeyler elde edilir. Ekonomiktir, kullanışlıdır ve hızlıdır. Sistem kalıp projesine göre firma tarafından tasarlanır ve uygulamalarda teknik destek verilir.
Uygulama Alanları
Her türlü kolon ve perde kalıbı çözümü, istinat perdeleri, konut, fabrika ve otel inşaatları gibi sirkülasyon hızı yüksek olması gereken yapıların inşaatında kullanılır.
Teknik Özellikler
Sistem, plywood, H20 ve çelik perde kuşakları olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. Ahşap kirişler çelik perde kuşaklarına projede belirtilen mesafelerde bağlama kancaları ile bağlanır. Payandalar ile kalıp şaküle alınır. Beton basıncı Tie-Rod mili, Tie-Rod somunu ve çelik kuşaklar ile karşılanır. Çalışma konsolu ile emniyetli ve kolay beton dökümü sağlanır. Kalıbın sirkülasyonu vinç kulbu ile sağlanır. Tasarımlar perdelerde 50 kN/m², kolonlarda 90 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Üretimde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Sistem özel antipas boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008