Yukarı Git

H20 Ahşap Kirişli Endüstriyel Kalıp Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje
Perde Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Perde Kalıpları teklifinizi hemen alın!
Oğuzhan Çelik İskele ve Kalıp San. A.Ş.
Çamlıca OSB Mah. Adnan Menderes Bulvarı, No: 8 , 15300, Bucak, Burdur, Türkiye
0248-3253535
0248-3259191
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Oğuzhan Ahşap Kirişli Kalıp Sistemi, plywood, ahşap kiriş ve çelik kuşak olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. Esnek bir sistemdir, ahşap kiriş ve çelik kuşak elemanlarının yerleri değiştirilerek farklı dayanımlarda ve ebatlarda panolar elde etmek mümkündür. Oğuzhan perde kalıplarının dayanımı 50 kN/m² iken, kolonlarda beton yükselme hızı ve buna bağlı olarak taze beton basıncı daha yüksek olduğundan kolon kalıplarının dayanımı 90 kN/m²'dir. İstinat duvarları, yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar ve köprü ayakları gibi farklı alanlarda kullanılır. Sistem daldırma sistemle boyanmaktadır.
Uygulama Alanları
Her türlü kolon ve perde kalıbı çözümü, istinat perdeleri, konut, fabrika ve otel inşaatları gibi sirkülasyon hızı yüksek olması gereken yapıların inşaatında kullanılır.
Teknik Özellikler
Aynı elemanlar ile farklı boy ve genişlikte panolar oluşturulur. Farklı beton basınçlarına göre tasarım yapılmasına olanak tanır. İşin başında oluşturulan geniş yüzeyli panolar, işin sonuna kadar bozulmadan kullanılabilir. Böylece, hem malzemelerin yıpranması en aza indirilir, hem de tekrar sayısının yüksek olduğu durumlarda çok büyük işçilik ve zaman tasarrufu sağlanır.Brüt beton uygulamaları için en uygun perde-kolon kalıbı sistemidir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000, GOST R, TSE, TSEK , EN ISO 3834-3