Yukarı Git

PANEMAX Perde-Kolon Kalıp Sistemi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje
Perde Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Perde Kalıpları teklifinizi hemen alın!
İntek Kalıp ve İskele
Tatlıkuyu Mah. Dr.Zeki Acar Cad. No:8, 41400, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-6421962
0262-6421963
Kısa Tanım
PANEMAX Sistemi vinç kullanılan şantiyeler için ideal bir panel sistemidir. Tüm paneller tek başlarına taşınabileceği gibi bir kaç panelin birleştirilmesi sureti ile beraberce de taşınabilir. Projedeki perde-kolonların sürekli tekrarlanması veya geometrilerinin sürekli değişmesi PANEMAX sistemi için problem yaratmamaktadır. Her iki durum için de bu sistem ile kurulumu kolay, pratik çözümler üretilir. Yüksek beton basınç dayanımı ve rijit yapısı sistemin ekonomik olmasını sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
Çok katlı binalar, konut projeleri, iş ve alışveriş merkezleri, otel ve hastaneler, kültürel binalar, endüstriyel binalar, stadyumlar, kuleler, ulaştırma yapıları, yol ve köprü projeleri, su yapıları
Teknik Özellikler
80 kN/m² beton basıncına göre dizayn edilmiştir.
Ön montaj gerektirmez. Malzeme şantiyeye geldiği andan itibaren kullanıma hazırdır.
Panel çerçevesini oluşturan özel profiller ve bağlantı kilitleri, panellerin herhangi bir noktada ve çok kolay bir şekilde birleştirilmesine olanak tanır. Sistem bu özelliği sayesinde değişken form ve yüksekliklerde çok verimlidir.
Panellerde 21 mm kalınlığında plywood kullanılmaktadır.
Panel çerçevesini oluşturan özel profilin üzerindeki yuva, plywoodun oturması için bir yüzey oluşturmakta ve plywoodu çepeçevre sararak plywoodun kenarlarını darbelerden korumaktadır.
Çok amaçlı paneller sayesinde sistem, 5 cm ara ile istenen ölçüye getirilebilen bir "ayarlı kolon kalıbı" olarak kullanılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
UKRSEPRO, GOSTR, ISO 9001:2008