Yukarı Git

Tünel Kalıp Sistemi (ERTF Modüler Tünel Kalıp Sistemi)

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Köprü ve Tünel Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Köprü ve Tünel Kalıpları teklifinizi hemen alın!
Mesa İmalat Sanayii ve Ticaret A.Ş.
Mustafa Kemal Mah. Kayı Cad. No:92/A, 06946, Yenikent, Ankara, Türkiye
0312-2773300 pbx
0312-2773700 pbx
Kısa Tanım
Tünel kalıp sistemi binalarda perde ve döşeme betonunun birlikte ve günlük döküm esasına bağlı olarak dökülmesini sağlayan bir kalıp sistemidir. Bu sayede inşaat süreleri, konvansiyonel yöntemlerle yapılanlara göre çok daha kısadır. Ayrıca betonarme inşaata getirdiği kalite, kolaylık ve ölçüsel hassasiyet sayesinde tesisat ve ince islerde büyük tasarruf sağlar. Standart parçaları sayesinde tüm projelere adaptasyonu mümkündür.
Uygulama Alanları
Tüm betonarme kalıplarda uygulanır.
Teknik Özellikler
Modüler tünel kalıp sisteminin süre ve isçilikten sağladığı tasarruf klasik tünel kalıp sistemine göre %50 seviyelerine varmaktadır. Kalıplar hiçbir tamirat görmeden 500 defa kullanılabilirler. Fabrikasyon üretimi ve çelik yüzey teknolojisi sayesinde çok uzun ömürlüdür. Projelerin kısa sürede ve en az işçilik ile tamamlanmasını sağlar. Kaliteli beton yüzeyler ve ölçü hassasiyeti elde edildiği için, sıva gibi ince işlere gerek duyulmaz.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, SLV, TSE, BVQI