Yukarı Git

Fincanlı Tip İskele Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje
İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Portisan Portatif Çelik İskele Kalıp Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 2.Etap 26.Cad. No.7, 07040, Döşemealtı, Antalya, Türkiye
0242-2465600
0242-2465656
Kısa Tanım
Fincanlı tip iskele sistemi hem yüksek hem de cephe iskelesi olarak kullanılabilir. Kurulum ve sökümü oldukça kolaydır. Sadece çekiç kullanılarak seri bir şekilde montaj ve demontajı yapılır. Parçaları üzerinde olduğu için kaybolma riski yoktur. Emniyetli ve hızlı bir birleşim sağlar. Alt ve üst ayar krikoları vasıtasıyla yükseklik ayarı kolaylıkla yapılır.
Uygulama Alanları
Ağır döşemelerde ve yüksek yapılarda kullanılan, mukavemetli ve emniyet değerleri yüksek bir yük iskelesi sistemidir. Özellikle kalıp altı taşıyıcı iskele olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Sistem alt ve üst fincanlı dikmelerden ve dikmelerin burkulmasını önleyen dövme başlıklı yatay elemanların birbiri ile bağlantısından oluşur. Fincanlar 5 mm sacdan imal edilmektedir ve dikmelere kaynakla bağlanmıştır. Bu fincanlar üzerine sfero döküm olarak imal edilen ve yatay elemanların kilitlenmesini sağlayan hareketli kapaklar bulunmaktadır. Bu şekilde rijit bir sistem oluşturulduğundan, burkulma emniyetli, yük taşıma kapasitesi yüksek ve emniyetli iskele kurulumu sağlanmaktadır. Fincan aralığına bağlı olarak eksenel olarak 5-6 ton aralığında yük taşıma kapasiteleri vardır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, TSE, TSEK