Yukarı Git

Flanşlı İskele Sistemleri/Layher Allround®

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Layher İskele Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 9.Cad. No:20 Tepeören, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0216-5934100
0216-5934102
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Layher Allround® (Flanşlı) İskele yıllardır pazarda modüler iskele adıyla eş anlamlı olarak anılmaktadır. Benzersiz bağlantı tekniği sayesinde, güvenli ve sağlam bir şekilde dik bileşenler üzerine kaynaklanmış, “flanş” diye tabir edilen çok yönlü sekiz bağlantı noktasından oluşur.
Uygulama Alanları
Layher Allround® (Flanşlı) İskele, başta endüstriyel tesisler olmak üzere, gemi yapım ve onarımlarında, sanat yapılarında, enerji santrallerinde, uçak bakım-onarım, çimento vb. fabrikalarda; tünel, baraj gibi yapılarda ve her türlü cephe çalışmalarında kullanılabilen çok yönlü bir iskele sistemidir.
Teknik Özellikler
Sistemin tüm parçaları korozyona karşı 60-80 µm sıcak daldırma galvaniz ile korunmaktadır.
Kurulumunu tek bir kişinin bile yapabileceği şekilde tasarlanan bu sistem çok hızlı kurulur ve sökülür. Sadece 500 gr’lık çekiç yardımıyla kurtağzı geçişi ile flanşa bağlantı yapılır ve kama ile sıkılaştırılır.
Düşey elemanlara kaynaklanmış flanş üzerindeki 8 farklı bağlantı noktası sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü mimariye uygulanabilme özelliğine sahiptir.
Çelikten üretilmiş Allround® İskele’nin yanı sıra bire bir aynı teknik özelliklere sahip alüminyum Allround® İskele’de, daha hafif olması sayesinde, size hem kurum ve söküm hem de taşıma kolaylığı sağlamaktadır.
Dahiyane -tek düzeyde 8 bağlantı, otomatikman oluşturulan dik açılar ve esnek açı seçimi, montaj güvenliği, malzemeden tasarrufu.
Geniş kapsamlı parça programı - uygulamada sınır tanımama, akıl almaz olanaklar, özel çözümler; diğer Layher sistemleri ve ürünleriyle birlikte kullanılabilme
Hatasızlık, montaj sırasında zamandan tasarruf - güvenli kullanım
Sertifika-çelik ve aluminyum iskeleler için sertifika
Çelikten üretilmiş Allround® İskele’nin yanı sıra aynı teknik özelliklere sahip alüminyum Allround® İskele de, daha hafif olması sayesinde, size hem kurum ve söküm hem de taşıma kolaylığı sağlamaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
Sistemin tamamı EN 12810, EN 12811 ‘e uygun üretilmiştir. ISO 9001:2000, Almanya TÜV-CERT, DIBt (Deutsches Institut für Bautechnik)