Yukarı Git

Masa Tipi İskele Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!
GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri
Ahi Evran Cad. No:119 Ostim, 06370, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3851394
0312-3851697
Kısa Tanım
Kalıp iskelesi
Uygulama Alanları
Masa tipi iskele sistemi köprü, viyadük, sanayi, santral gibi yüksek ve ağır betonlu projelerde döşeme ve kiriş kalıbı taşıyıcı sistemi olarak kullanılabilmektedir. 3 farklı amaçla kullanılabilir ve uygulanabilir bir sistemdir.
Teknik Özellikler
Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir sistemdir. Diyagonal (çapraz) eleman, yatay eleman ve çerçeve elemanı olmak üzere 3 ana elemandan oluşmaktadır. Çerçeve elemanı 60x4 mm, diyagonal eleman ve yatay eleman 34x2.5 mm TSE kalite belgeli ve mekanik testlere tabi tutulmuş standart borulardan üretilmektedir. 150/110 cm, 150/150 cm, 150/180 cm yüksekliğindeki 3 farklı ana çerçeve elemanı, alt ve üst ayar elemanları ile birlikte her türlü döşeme yüksekliğinde uygulanabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Vinç ve tekerlekli özel arabalar yardımı ile taşınabilirler. Bu sayede işçilik ve zamandan tasarruf sağlanabilmektedir. Kalıp İskelesi uygulaması sayesinde büyük yüksekliklerde ve ağır yüklerde rahat kullanım kolaylığı sağlar. Standart elemanlardan oluştuğundan kurulumun hızlı ve kolay olmasını sağlamaktadır. Merdiven kulesi uygulaması sayesinde derin ve yüksek çalışma alanlarında güvenli ve emniyetli çalışma imkanı sağlamaktadır. Sistem özel antipast boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001: 2008