Yukarı Git

Kamalı Flanşlı İskele Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!
GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri
Ahi Evran Cad. No:119 Ostim, 06370, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3851394
0312-3851697
Kısa Tanım
Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir iskele sistemidir.
Uygulama Alanları
Kamalı flanşlı iskele sistemi her türlü cephe çalışmalarında, sanat yapılarında, fabrika silo yapımında, gemi yapım ve onarımlarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında, asansör kuyularında ve yükün fazla olmadığı uygulamalarda döşeme altında taşıyıcı iskele olarak kullanılan çok amaçlı bir sistemdir.
Teknik Özellikler
Yatay elemanlardan ve düşey elemanlardan oluşmaktadır. Yatay elemanlar 48x2.5 mm, düşey elemanlar alternatifli olarak 48x2,5 mm - 48x3 mm, TSE kalite belgeli, mekanik testlere tabii tutulmuş standart borulardan üretilir. Üretim ISO 9001 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır.
Yatay elemanlarda 4 mm sacdan kurtağzı kullanılmaktadır. Kama kalınlığı 6 mm.’dir.
Dikey elemanlar 1 m ara ile flanş kullanılmakta olup üzerinde 38x 3 mm borudan nipeli bulunmaktadır.
Döşeme altında taşıyıcı iskele ve cephelerde çalışma iskelesi olarak kullanılabilmektedir.
Tabana yerleştirilen ayar mili yardımı ile iskelenin yüksekliği hassas bir biçimde ayarlanabilir ve her türlü engebeli arazide rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.
Düşey elemanlar ekseni etrafında 360 derece dönüş özelliği, standart ölçülerdeki elemanları ile her türlü mimariye uygulanabilme özelliğine sahiptir.
Sistem özel antipast boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2008, TS EN 12810-1