Yukarı Git

Cup-lock (Fincanlı) İskele Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!
GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri
Ahi Evran Cad. No:119 Ostim, 06370, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3851394
0312-3851697
Kısa Tanım
Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir sistemdir.
Uygulama Alanları
Sistem yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar, köprü ve viyadük ayakları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Yatay elemanlardan ve düşey elemanlardan oluşmaktadır. Yatay elemanlar 48x2.5 mm, düşey elemanlar 48x3 mm TSE kalite belgeli, mekanik testlere tabii tutulmuş standart borulardan üretilir. Üretim ISO 9001 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır. Tabana yerleştirilen ayar mili yardımı ile iskelenin yüksekliği hassas bir biçimde ayarlanabilir ve her türlü engebeli arazide rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Cup-lock iskele sisteminde, yatay ve düşey elemanlar, rijit bir şekilde bağlanır. Yatay ve düşey bağlantılar, rijit bir çerçeve oluşturduğundan, ağır ve yüksek döşemelerde son derece emniyetli bir sistemdir. Yatay ve düşey bağlantıdaki rijitlik, ağır yük ve burkulma yüklerine karşı yüksek mukavemet sağlamaktadır. Sistem özel antipast boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001: 2008, TSEK