Yukarı Git

Prekast Kalıp Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Duvar Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Duvar Kalıpları teklifinizi hemen alın!
Mesa İmalat
Mustafa Kemal Mah. Kayı Cad. No:92/A Yenikent, 06946, Sincan, Ankara, Türkiye
0312-2773300
0312-2773700
Facebook
Twitter
Linked-in
Etiketler: kalıp sistemi
Kısa Tanım
Prekast cephe ve benzeri elemanlar, titreşimli hidrolik masalarda yatay olarak dökülür ve kalıptan düsey olarak alınırlar. Mesa İmalat, bu masaların üstünde kullanılmak üzere çeşitli cephe elemanları için kalıp tasarım ve imalatını da yapmaktadır. Prefabrike cephe elemanlarının sunduğu önemli avantajlar, yüksek kaliteli beton yüzeyi, işçilikten tasarruf ve inşaat malzemesindeki çeşitliliğin azalmasıdır.
Uygulama Alanları
Mesa İmalat, cephe kalıplarından başka merdiven, sahanlık, çatı ve balkon parapetleri için de yatay ve dikey dökümlü kalıplar yapmaktadır. Çeşitli elemanlar için batarya kalıp tasarımları da vardır.
Teknik Özellikler
Kalıpların imalatının yanında, ankraj, kaldırma ve taşıma elemanları için mühendislik hizmetleri verilmektedir. Hizmetleri endüstriyel binalar için kolon, kiriş, çatı makası gibi yük taşıyan prefabrike elemanlar ve altyapı işlerinde kullanılan kirişler için de vermektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, SLV, TSE, BVQI