Yukarı Git

Plastik Kaset ve Asmolen (Kanal) Kalıpları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!
Lam Plastik Tekstil Dış Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
İkitelli OSB Dersankoop Sanayi Sitesi S1-E Blok No:301, 34490, Başakşehir, İstanbul, Türkiye
0212-6710680
0212-6710682
Kısa Tanım
Tamamı yüksek dayanımlı mühendislik plastiğinden imal edilmiş tek yönlü ve çift yönlü nervür döşeme sistemleridir. Her türlü yapı sistemlerinde kullanılabilir. Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kullanım sayısı ile ekonomik çözümler sunar.
Teknik Özellikler
40 çeşit plastik kaset tipi kalıplar ve 8 çeşit plastik asmolen (kanal) tipi kalıplar ile her tür yapılarda çift yönlü ve tek yönlü nervür döşeme sistemleri yapmak mümkündür. Tüm kalıpların tamamı geri dönüşümlüdür. Sökümde hava gerektirmez. Alt taşıyıcı olarak kalıp gerektirmez. Mahya ve ızgara sistemi yeterlidir. Hafiftir ve her iki kalıp sistemi 100 ve üzeri kullanım sayısına sahiptir. Hızlı ve kolay işçilik ile ekonomik çözümler sunar. Asmolen tipi kalıp kullanımında hiçbir dolgu malzemesi kullanılmaz. Tüm malzeme sökülerek tekrar tekrar kullanılabilir. Elektrik tesisatı, havalandırma, yağmurlama sistemi ve aydınlatma gibi tavana konulacak tesisatlar için uygun boşluklar meydana getirir. Ekonomik kalıp sistemidir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008