Yukarı Git

HD150 Döşeme Kalıp ve İskele Sistemi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje
Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!
İntek Kalıp ve İskele
Tatlıkuyu Mah. Dr.Zeki Acar Cad. No:8, 41400, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-6421962
0262-6421963
Kısa Tanım
HD 150 döşeme kalıp ve iskele sistemi “oldukça az sayıdaki”, “standart” ve “kurumu kolay” elemanları ile “ 3 ” farklı uygulamaya olanak sağlar.
Masa kalıp
Kalıp iskelesi
Merdiven kulesi
Uygulama Alanları
Çok katlı binalar, konut projeleri, iş ve alışveriş merkezleri, otel ve hastaneler, kültürel binalar, endüstriyel binalar, stadyumlar, kuleler, ulaştırma yapıları, yol ve köprü projeleri, su yapıları
Teknik Özellikler
Sistem ‘ana çerçeve’ adı verilen kaynaklı çerçeveler, bunları birbirine bağlayan ‘çapraz gergiler’, ince kot ayarının yapılmasını sağlayan ‘krikolu ayak’ ve ‘krikolu başlıklardan’ oluşur. İskelenin üstünde, ana taşıyıcı ve tali taşıyıcı olarak H20 ahşap kirişler kullanılır. Çerçeveler çok pratik bir biçimde üst üste eklenerek farklı döşeme yükseklikleri çözülebilir. Sistem, ‘krikolu ayak’ ve ‘krikolu başlıkların’ açılım paylarına göre, ayak başına 55 kN düşey yükü emniyetli olarak taşıyabilir. HD 150 sistemi istendiğinde ‘masa kalıp’ olarak kullanılabildiği gibi her sefer sökülüp tekrar kurularak “iskele” gibi de kullanılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
UKRSEPRO, GOSTR, ISO 9001:2008