Yukarı Git

Havalandırmalı Döşeme Altı Boşlukları için Kör Kalıp Sistemi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!
ARMADA GROUPE
Doğu Sanayi Sitesi 2. Blok No:11 Yenibosna, 34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0212-4522060
0212-4522027
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Sistema Atlantis kamu ve endüstriyel binaların inşaatı ve yeniden yapılandırılması esnasında, hijyenik alanların, havalandırma boşluklarının, zemin altı boşluklarının, havalandırmalı zemin ve çatıların yapılması için oluşturulan ve patentlenmiş piyasanın önde gelen ürünlerinden biridir.
Yan yana sıralı olarak sistemin geçitlerinde alt boşluk alanı ile sütunlara yerleştirilen, artan nemin ve radyoaktif gazların etkisini ortadan kaldıran, hızlı ve ekonomik bir şekilde uygulaması yapılan modüler plastik Iglù® kör kalıp yapıları, kendinden destekli yürüyüş platformunu hızla oluşturmayı mümkün hale getirir.
Ürünler ‘kör kalıp’ olarak kullanılırlar ve betona şekil vererek döşemeyi taşıyan yüzlerce betonarme kemer, kubbe ve onları destekleyen sütunlar oluştururlar. Büyük açıklıklarda minimum imalat ile döşemeyi taşıyan sistem oluşturulur. Dolgu amaçlı kullanıldığında, alternatiflerine kıyasla benzersiz nakliye, yatay-dikey taşıma ve yer tasarrufu sağlar. Döşeme imalatında kullanılan beton, demir ve diğer tüm dolgu malzemelerinden tasarruf sağlanır, tüm yapı hafifler. Kör kalıpların oluşturdukları boşluklar, havalandırılabilir ve her türlü mekanik/elektrik tesisat geçişi yapılabilir. Kesilerek ayarlanabilen PVC sütunlar sayesinde her türlü kademe ve rampa yapılabilir. Geri dönüşümlü polipropilen ile üretilen kör kalıplar projeye LEED puanı da kazandırırlar.
Uygulama Alanları
Binaların zeminlerinde, avlu, peyzaj alanlarında, eğimli alanlarda, soğuk hava depolarında, otoparklarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Sabit parçalarla 56 cm’den 300 cm’ye kadar değişen yükseklikler elde edilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
Avis Technique (EOTA Üye Kuruluşu-Avrupa Teknik Onaylamalar Organizasyonu-Olan Fransız CSTB Kurumu Tarafından Sertifikalı), Padua Üniversitesi Belgeli Kırılma Yükleme Testleri Sertifikaları, İtalyan Yeşil Bina Konseyi Üyesi, CCA Çevreye Uyumluluk Sertifikası, EN ISO 9001, EN ISO 14001, SA Standart 8000