Yukarı Git

Havalandırmalı Döşeme Altı Boşlukları için Kör Kalıp Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!
ARMADA GROUPE
Doğu Sanayi Sitesi 2. Blok No:11 Yenibosna, 34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0212-4522060
0212-4522027
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Iglù® kamu ve endüstriyel binaların inşaatı ve yeniden yapılandırılması esnasında, hijyenik alanların, havalandırma boşluklarının, zemin altı boşluklarının, havalandırmalı zemin ve çatıların yapılması için oluşturulan ve patentlenmiş piyasanın önde gelen ürünlerinden biridir.
Yan yana sıralı olarak sistemin geçitlerinde alt boşluk alanı ile sütunlara yerleştirilen, artan nemin ve radyoaktif gazların etkisini ortadan kaldıran, hızlı ve ekonomik bir şekilde uygulaması yapılan modüler plastik Iglù® kör kalıp yapıları, kendinden destekli yürüyüş platformunu hızla oluşturmayı mümkün hale getirir. Geri dönüşümlüdür, nem ve radon gazından korunma sağlar, tesisatlar için kolay erişim ve bakım imkânı sunar.
Uygulama Alanları
Binaların zeminlerinde, avlu, peyzaj alanlarında, soğuk hava depolarında, otoparklarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Sabit parçalarla 4 cm’den 80 cm’ye kadar değişen yükseklikler elde edilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
Avis Technique (EOTA Üye Kuruluşu-Avrupa Teknik Onaylamalar Organizasyonu-Olan Fransız CSTB Kurumu Tarafından Sertifikalı), Padua Üniversitesi Belgeli Kırılma Yükleme Testleri Sertifikaları, İtalyan Yeşil Bina Konseyi Üyesi, CCA Çevreye Uyumluluk Sertifikası, EN ISO 9001, EN ISO 14001, SA Standart 8000